leafare

Ekologická investičná platforma

Prečo by ste mali šetriť pomocou leafare?

Sporenie pre budúcnosť

Príspevky na kompenzáciu uhlíkovej stopy sa ukladajú na váš klientsky účet leafare. Tieto menšie sumy sa môžu premeniť na sumu, ktorú môžete potrebovať v budúcnosti.

Zelené úspory

Každá malá suma sa použije na ovplyvnenie planéty prostredníctvom investícií do projektov šetrných k životnému prostrediu. Okrem toho, že šetríte planétu, vám leafare pomáha zarábať na vašich úsporách prostredníctvom pravidelných úrokov.

Zelené skóre

Na základe frekvencie úspor (príspevkov na kompenzáciu CO2) vás spoločnosť leafare odmení zeleným skóre, ktoré vám potom pomôže získať lepšie zákaznícke hodnotenie. Vyššie skóre znamená lepšie podmienky napríklad pri hypotéke alebo úverovom účte.

Svieži vietor

Odpútajte sa od starých investičných nástrojov a mobilných aplikácií. Leafare vám prináša možnosť investovať do ekologických a ekologických projektov, ktoré sú starostlivo vybrané tak, aby čistili planétu a zároveň prinášali finančný zisk.

Ako funguje leafare?

1 - Pokladňa

Objednáte si produkt/službu na webovej stránke partnera a ste presmerovaný na pokladňu

2 - Kompenzácia CO2

Pri každom nákupe môžete kompenzovať emisie CO2 z výrobku/služby malým množstvom odhadovaným pre každú položku. Táto suma sa následne pripíše na váš účet leafare.

3 - Úspory

Príspevky na kompenzáciu uhlíkovej stopy sa ukladajú na účet leafare. Tieto prostriedky sa potom investujú do ekologických projektov, aby pokryli vašu uhlíkovú stopu a priniesli vašim financiám "návratnosť"

Máte záujem?

Zaznamenajte si svoj e-mail a čoskoro vás budeme ďalej informovať.