leafare

Eko investiční platforma

Proč byste měli šetřit s leafare?

Spoření pro budoucnost

Příspěvky na kompenzaci uhlíkových stop se ukládají na vašem klientském účtu leafare. Tyto menší částky se mohou proměnit v obnos, který budete možná v budoucnu potřebovat.

Zelené úspory

Každá malá částka je použita na ovlivnění planety prostřednictvím investic do projektů šetrných k životnímu prostředí. Kromě toho, že leafare šetří planetu, pomáhá vám vydělávat na vašich úsporách prostřednictvím pravidelných úroků.

Zelené skóre

Na základě četnosti úspor (příspěvků na kompenzaci emisí CO2 u produktů/služeb zakoupených online) odměňuje společnost leafare každého zákazníka zeleným skóre, které se používá k hodnocení úvěrového hodnocení zákazníka. Vyšší skóre, výhodnější podmínky.

Svěží vítr

Odpoutejte se od starých investičních nástrojů a mobilních aplikací. leafare vám přináší možnost investovat do zelených a ekologických projektů, které jsou pečlivě vybírány tak, aby čistily planetu a zároveň přinášely finanční zisk.

Jak leafare funguje?

1 - Pokladna

Objednáte si váš produkt/službu na webových stránkách partnera a jste přesměrováni k pokladně

2 - Kompenzace CO2

Při každém nákupu můžete kompenzovat emise CO2 výrobku/služby malou částkou odhadovaným pro každou položku. Tato částka je následně připsána na váš leafare účet.

3 - Spoření

Příspěvky na kompenzaci uhlíkové stopy jsou uloženy na účtu leafare. Tyto finance se následně investují do zelených projektů tak, aby pokryly uhlíkovou stopu a daly vašim financím “vydělat”

Máte zájem?

Zaregistrujte si svůj svůj e-mail a my vás budeme brzy informovat.